Publikace

Nová monografie od vydavatelství REVI


Nová monografie od vydavatelství REVI Nakajima Ki-44 Shóki.Počátkem tohoto měsíce se na pultech objevila dlouho avizovaná a stejně dlouho očekávaná publikace z dílny ostravského vydavatelství REVI a pera Martina Ferkla věnovaná japonské stíhačce Nakajima Ki-44 Shóki.

Zájemci o tento typ stroje získají na 104 stránkách, vytištěných na kvalitním křídovém papíře, kompletní popis vývoje a bojového použití tohoto typu, výkresy v obou preferovaných měřítkách 1/72 a 1/48 jejichž autorem je dvorní „výkresovač“ Martin Lébl, části z dobových manuálů a 30 barevných profilů letadel. Kromě toho publikace obsahuje přes 70 fotografií, z nichž část je publikována vůbec poprvé. Poslední částí je modelářské postskriptum, kde si modeláři toužící využít tuto publikaci při stavbě zmenšeného modelu Shóki mohou zorientovat v nabídce na modelářském trhu. V jeho výčtu chybí červencová novinka firmy Hasegawa, který tento typ zmenšila do měřítka 1/32.

Přestože je publikace prioritně určena pro zahraniční trh a je kompletně napsána v angličtině, nemusí si tuzemští zájemci nevládnoucí tímto jazykem zoufat, jelikož kompletní český text je automaticky vkládán na separátním archu.

Běžná cena v této publikace v knihkupectvích a modelářských prodejnách je 469 Kč. Publikaci je rovněž možné si objednat přímo na adrese redakce: REVI, P. O. Box 143, 708 00 Ostrava 8, nebo objednat na telefonu 596 939 303 či e-mailu redakce@revi.cz.
[Akt. známka: 3,60 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
| Autor: Luboš Pavel | Vydáno dne 21. 07. 2009 | 1743 přečtení | Počet komentářů: 70 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server