Walkaroundy

An - 124 Ruslan


Blízké setkání s jedním z největších letadel světa.

An-124 RUSLAN

     Toto setkání bylo ve znamení čekání.  Když jsme přijeli na letiště, nebyli jsme tam jako zástupci "tisku" jediní. Už před námi dorazil štáb jedné naší televize, ale jiní novináři už se tam nenacházeli, takže tuto fotoreportáž můžete považovat za exkluzivní pro ModelWeb.    
    Dlouho jsme seděli v autech a nic se nedělo. Blížil se neodvratně podvečer, což vyvolalo vrásky na čele kameramana TV, ale i na mém. Za chvíli by se mi měl splnit sen a vůbec jsem si nechtěla připustit, že na focení nebudu mít dostatek světla. Potom pomalu začala přítomné ovládat nervozita, protože přišla zpráva z věže, že drobeček už je na finále. Vystoupili jsme z auta a zadívali se stejným směrem jako přítomní – k východu, a zase jsme jen čekali. Já ale mezitím od kamaráda z Prahy - Ruzyně  přes ICQ zjistila, že už musíme mít ten bod, který vidí na radaru, na dohled.
    „Támhle je“, ozvalo se najednou z davu a po chvíli jsem i já svým netrénovaným okem uviděla majestátní siluetu proti šedivé obloze.

Mé vysněné blízké setkání mohlo začít…[Akt. známka: 1,27 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5
| Autor: Monika Maratová | Vydáno dne 05. 04. 2010 | 2458 přečtení | Počet komentářů: 124 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server